“Titanic” yıldızı Leonardo DiCaprio genç oyuncuyu böyle etkilemiş

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio’nun bir zamanlar Lily Gladstone’u (37) harçlığını “Titanic’in VHS kaseti için bağışlaması” konusunda dolaylı olarak etkilediği ortaya çıktı.

Gladstone, pazartesi günü yayınlanan bir röportajda People’a “Harçlığımı harcadığım ilk şeylerden biriydi. Titanic’in ikili VHS seti için ön sipariş verdim.” diyerek ünlü oyuncuya hayranlığını anlattı.

Filmi çok sevdiğini söyleyen ünlü aktris, “Jack Dawson harikaydı. Bu çok komik, altıncı sınıftayken ne zaman aşık olsam – çünkü benim için filmin çıktığı yıl – aşkımı Jack Dawson’a yansıtırdım.” dedi.

Yirmi yılı aşkın bir süre sonra Gladstone, kendisini Martin Scorsese’nin yönettiği “Killers of the Flower Moon”da Oscar ödüllü oyuncuyla birlikte başrolde buldu. Gladstone, 2021 yılında bizzat DiCaprio’dan özel bir davet aldığını da söyledi.

“Telefonuma kayıtlı olmayan bir numaradan ‘Hey, ben Leo’ diyen bir mesaj aldım: ‘Akşam yemeğine gelmek ister misin?’ Ona baktım ve ‘Bu gerçekten o mu?’ diye düşündüm.” dedi.

Gladstone, bu kişinin gerçekten DiCaprio olduğunu doğruladıktan sonra evinin dışında ateşin yanında takıldıklarını ve akşam yemeğinde çocukluklarından bahsettiklerini söyledi.

Ekim ayında gösterime giren “Killers of the Flower Moon”un bu yılki Oscar Ödülleri’nde büyük ses getirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir