Karısının Kendisini Aldattığından Şüphelendi: Eve Yerleştirdiği Gizli Kamera Kayıtlarını İzleyen Adam Kendisinden Utandı

Bir sosyal medya fenomeni, eşinin son zamanlarda sergilediği tavırlardan şüphelenerek, aldatıldığı izlenimine kapıldı.

Karısının uzun bir süredir yorgun ve hoşnutsuz tavırları olduğunu gözlemleyen adam, eşinin çalışmamasına rağmen gün içerisinde neden sürekli yorgun olduğunu merak etti ve eve gizlice kameralar yerleştirdi.

Instagram takipçileriyle, evinin iki yerine gizlice yerleştirdiği güvenlik kameralarından alınan görüntüleri paylaşan adam, ihanet görüntüleri beklerken kendisini utandıracak gerçekle yüzleşti.

Bir hafta boyunca görüntüleri izlemeyen adam, daha sonrasında tüm kayıtları kontrol etmeye karar verdi ve izlediği görüntüler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

ALDATIYOR SANDIĞI KARISI İŞTEN BAŞINI KALDIRAMADI

Görüntüleri izlediğinde eşinin bütün gün boyunca ev işleriyle meşgul olduğunu ve sürekli hareket halinde olduğu için yorulduğunu fark eden adam, karısına karşı bütün tutumunu değiştirdi.

Kayıtlarda kadının her gün zeminleri sildiği, mobilyaların tozunu aldığı, çamaşırları yıkadığı ve yemek pişirerek ütü yaptığı görüldü.

EV İŞLERİNİN BİR SAAT SÜRDÜĞÜNÜ ZANNEDİYORDU

Şüpheci adam, her akşam işten eve geldiğinde gördüğü düzenin, mükemmel temizliğin ve lezzetli yemeklerin yalnızca birkaç saatlik bir uğraş olduğunu düşünüyordu.

Dahası, her şeyin önüne gelmesine alışan adam, senelerdir bir kez bile süpermarkete gitmemiş ve alışveriş yapmamıştı. Kayıtlardan eşinin ağır poşetleri taşıdığını gören adam, yorgunluğunun sebeplerinden birinin de bu alışveriş faslı olduğunu anladı.

EVLİLİĞE BAKIŞ AÇISI TAMAMEN DEĞİŞTİ

Gördükleri görüntüler karşısında hem utanç duyan hem de kendisini suçlu hisseden adam, artık markete kendisi gidiyor, eşinin daha az yorulması için ev işlerinde ona yardımcı oluyor. Eşi ise kocasındaki bu değişimin nedenini hala merak ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir