Gülşen Yılbaşı Sahne Ücretleri Hakkında Konuştu: “Fiyatlar Konuşulandan Daha Yüksek”

Ünlü şarkıcı Gülşen, Etiler’de bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Ünlü şarkıcı kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Açıklamaları ve iddialı tarzı ile gündeme sık sık gelen isimlerden biri olan Gülşen dün Etiler’de bir güzellik merkezinden çıkarken muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Güzellik merkezinde saçlarının rengini değiştiren Gülşen, saçlarındaki pembe renk ile çok ilgi topladı.

Yılbaşında sahne alacağını söyleyen şarkıcıya muhabirler, şarkıcıların yılbaşında sahne almaları için ödenen fiyatların yüksekliğinden bahsederek doğrulunu sordu.

Gülşen’in yılbaşı gecesi vereceği konser için 3.5 milyon lira istediği iddasına Gülşen “Ne söyleniyorsa doğru değil. Yazılan rakamlar gerçeği yansıtmıyor.” dedi.

Gülşen, yılbaşı sahne fiyatlarının konuşulanlardan çok daha yüksek olduğunu dile getirdi.

Gülşen’e 6 yaşındaki oğlu Azur Benan için “Azur her geçen gün büyüyor ve değişiyor, ondan çok şey öğreniyorum. Çok tatlı, anlatmaya kelimeler yetmez. Beni hiç üzmüyor. Ben ondan daha yaramazım.” dedi.

Ünlü şarkıcıya nasıl bir anne olduğu sorulduğunda ise oğlunun kendi kararlarını kendisi vermesini istediğini söyleyerek onun da bir birey olduğunu dile getirdi.

Kuralcı biri değilim. Kendi kararlarını kendisinin vermesini istiyorum. Çocuğa rehberlik etmek tabii ki anne ve babanın sorumlulukları arasında ama ne okuyacağına, ne giyeceğine, ne söyleyeceğine, ne hayal kuracağına kendisi karar vermeli. O bir birey ve hayatı kendi sorumluluğunda.”

Gülşen medyada doğru olmayan çok haber çıktığını belirtelerek Londra’da yaşamadığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir