İrfan Can Kahveci psikolog desteği almaya başladı

Performansıyla bu senenin en büyük hayal kırıklığı olan İrfan Can Kahveci kelimenin tam  anlamıyla tükenmişlik sendromu yaşıyor.

Teknik Direktör Jorge Jesus’un sürekli şans vermesine rağmen, sahada kötü performans gösteren tecrübeli isim, taraftarın protestolarından sonra tamamen dibe vurdu. Performans kaygısı yaşayan İrfan Can, bu süreci atlatabilmek için psikolojik destek almaya başladı. Uzman spor psikoloğunun tavsiyelerini dinleyen yıdız futbolcu öncelikle eviyle tesis arasında mekik dokumaya başladı.

Sosyal medyayı ve basında çıkan haberleri takip etmeyi bırakan İrfan Can, boş vakitlerini sadece ailesiyle geçiriyor. Jesus’a kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür eden tecrübeli yıldız “Sahada da olsam yedek kulübesinde de olsam Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım” dedi.

BU SEZON 7 GOL-3 ASİST

2021 yılında 7 milyon Euro bonservis bedeliyle Başakşehir’den transfer edilen 27 yaşındaki futbolcu, bu sezon tüm kulvarlarda oynadığı 34 maçta 7 gol atıp 3 asist yaptı. Süper Lig’de 22 maçta forma giyen İrfan Can Kahveci, 4 gol-1 asistlik katkı sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir